Obchodní zástupce pro zdravotnickou techniku

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí produkty v oblasti zobrazovacích technik pro stomatologii a příbuzných oborech, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici

Náplň práce:

  • Péče o kompletní portfolio dentální techniky – nejprve menší přístroje, poté postupný přechod i na pokročilejší zařízení – pozice tudíž vhodná i pro absolventy plné elánu a chuti učit se novým věcem
  • Komunikace s výrobci (nutná znalost AJ)
  • Podílení se na marketingových aktivitách firmy (tvorba kampaní – nutná kreativita a iniciativa; účast na kongresech)
  • Prezentace a prodej produktů v terénu novým i stávajícím zákazníkům

Požadujeme:

  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Pokročilá znalost balíčku MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Reprezentativní vystupování a schopnost kultivovaného vyjadřování slovem i písmem
  • Výhodou je fyzická zdatnost – některé přístroje se zapůjčují
  • Výhodou je vzdělání v oboru biomedicínský technik / biomedicínský inženýr /zubní technik
  • Výhodou je praxe v podobném oboru a na obdobné pozici

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v atraktivním obchodním prostředí s velkým potenciálem
  • Profesionální zázemí, mladý a dynamický kolektiv
  • Služební vůz, notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Atraktivní finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
  • Místo výkonu práce: Kombinace práce v terénu / Home office / kancelář v

    Jesenici u Prahy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4495431  Datum zveřejnění: 5.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.