Nákupčí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Vyškov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 29 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, velkoobchod s technickými produkty, hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici

Nákupčího

Náplň práce:

  • Rozšiřování produktového portfolia
  • Budování vztahů s novými dodavateli v ČR i zahraničí
  • Nastavení cen dle aktuálních cen na trhu
  • Vyhodnocování tržních trendů a řízení produktového portfolia
  • Výběr novinek a jejich propagace směrem k našim obchodníkům

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • AJ – minimálně psaná forma pro komunikaci s dodavateli
  • Samostatnost, profesionální a proaktivní přístup
  • Asertivní osobnost s duchem obchodníka
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Dynamická, přesvědčivá osobnost s tahem na branku

Nabízíme:

  • Příležitost k odbornému rozvoji
  • Práce se zajímavými lidmi
  • Smysluplná práce a perspektivní budoucnost
  • Výuka AJ
  • Stravenky, Edenred Benefit Cards
  • Příspěvek na dopravu, životní či penzijní připojištění
  • 13. plat
  • Příspěvek na dovolenou ve výši 50% mzdy
  • Lokalita:

    Komořany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dovolenou
Stravenky/příspěvek na stravování
13. plat
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.