Manažer/ka prodeje (zahraničí)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Zlín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, specializující se na spotřební materiál a náhradní díly pro kancelářskou techniku, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici

Manažera prodeje

Náplň práce:

  • Samostatná komunikace se stávajícími i budoucími obchodními partnery ohledně sortimentu spotřebního materiálu do kopírovacích strojů a tiskáren různých značek
  • Komunikace se zákazníky písemně, telefonicky a zejména osobně
  • Služební cesty
  • Zodpovědnost za objednávky zboží u dodavatelů a od odběratelů, jejich odsouhlasení dle cenových a množstevních požadavků, sledování dodaného a nedodaného zboží, plateb
  • Zpracovávání cenových nabídek
  • Příprava podkladů k vyhodnocování obchodních výsledků
  • Stanovování obchodní strategie jednotlivých značek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Znalosti na úrovni SŠ
  • PC znalosti – velmi dobré znalosti nástrojů MS Office (zejména Excel, Word, Outlook)
  • ŘP sk. B
  • AJ – pokročilá znalost NUTNÁ, francouzský jazyk velkou výhodou a další jazyky vítány
  • Obchodní cítění
  • Velmi dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Schopnost navazovat a udržovat dobré vztahy se zákazníky a dodavateli
  • Cílevědomost, vytrvalost, časová flexibilita

Výhodou:

  • Znalost informačního systému I6
  • Praxe na obdobné pozici – obchodník/manažer prodeje

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci v tuzemském i mezinárodním obchodním prostředí
  • Příležitosti k profesnímu i osobnímu rozvoji
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Různorodou práci v mladém a příjemném kolektivu
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Mobilní telefon, příspěvek na stravné
  • Fixní plat + měsíční bonusy za splněné cíle a roční bonusy
  • Automobil pro služební a následně pro soukromé účely
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita:

    Fryšták

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zahraniční pracovní cesty
Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.