Provozní elektrikář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou kondenzátorů, radiátorů, chladičů vzduchu, topných těles, chladících modulů a plastových komponentů pro automobilový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:

  • Spolupráce při zavedení nových technologií na montážních linkách
  • Údržba montážních linek a zodpovědnost za jejich technický stav
  • Údržba a obsluha výrobního zařízení závodu
  • Běžná údržba všech elektrických zařízení, preventivní a proaktivní údržba výrobního zařízení

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru slaboproud/silnoproud
  • Platné osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Základní znalost pneumatických prvků, obvodů a schémat
  • Znalosti v oblasti senzoriky. (indukční, kapacitní, optické senzory atd.)
  • Orientace v elektrických schématech
  • Diagnostika poruch PLC systémů, editace a modifikace PLC programů SIEMENS (Mitsubishi,Omron) výhodou
  • Diagnostika elektrických poruch pomocí vyhodnocení stavu I/O na PLC výhodou
  • Zálohování a nahrávání PLC programů po změnách a v předepsaných intervalech výhodou
  • Znalost frekvenčních měničů Siemens, Mitsubishi výhodou
  • Znalost MS Office, SW používaný pro odd. Údržby
  • 2 roky praxe v oboru – výrobní závod

Nabízíme:

  • Práce na HPP, směnný provoz, krátký/dlouhý týden
  • Plný úvazek
  • Náborový příspěvek 20 000 kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příplatek za pravidelnou docházku, příplatek za směnnost
  • Po prvním roce 25 dní dovolené
  • Závodní stravování za 27 kč
  • Soukromé parkoviště, poblíž MHD
  • Místo výkonu práce:

    Mošnov

  • Možnosti nástupu: ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4496524  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.