Vedoucí finančního odboru

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro město, které je dlouhodobě vyhlašováno jako nejlepší město pro život v ČR?

Pro našeho klienta, úřad města Říčany, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:

  • Odpovědnost za činnost celého finančního odboru, vedení týmu 14 lidí
  • Zastupování správce rozpočtu města a fondů města, zodpovědnost za rozpočet města a střednědobý rozpočtový výhled
  • Zpracování roční účetní závěrky ve spolupráci s hlavní účetní, souhrnný inventarizační zápis, přílohu k účetní závěrce a závěrečný účet města
  • Zajištění ověření hospodaření města auditorem vč. přípravy podkladů pro auditora a spolupráce při samotném provádění auditu
  • Zpracování metodických pokynů pro celou oblast finančního hospodaření s prostředky města
  • Zajištění kontrolní činnosti v souladu s kontrolním řádem a zákonem 320/2001 Sb., o finanční kontrole
  • Tvorba podkladů pro jednání rady a zastupitelstva
  • Účast na zasedáních finančního výboru města
  • Zpracování rozborů finančního hospodaření a rozpočtového hospodaření dle různých kritérií a požadavků
  • Spolupráce s pracovníky Odboru kanceláře starosty při přípravě a realizaci dotovaných projektů
  • Vedení agendy osadních výborů, svolávání schůzí obcí a ve spolupráci s vedoucími ostatních odborů zajištění plnění požadavků zástupců obcí

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ekonomického směru
  • Praxe na ekonomické pozici alespoň 3 roky
  • Praxe ve veřejné správě velkou výhodou
  • Zkušenosti s řízením ekonomických procesů
  • Manažerské dovednosti
  • Komplexní legislativní rozhled v oblasti ekonomiky a schopnost strategicky myslet
  • Rozhodnost, samostatnost a zodpovědnost
  • Znalost anglického jazyka, popřípadě dalšího světového jazyka je výhodou
  • Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • Platovou třídu: 11 + osobní ohodnocení až do výše 100 % nejvyššího platového stupně v dané třídě + výkonnostní odměnu
  • Zkušební dobu 6 měsíců
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny volna z kolektivní smlouvy (sick days)
  • Možnost příspěvku na penzijní připojištění – 3% mzdy
  • Možnost služebního bytu v Říčanech
  • Školení a příspěvek na zvyšování kvalifikace
  • Možnost půjčky na bytové účely
  • Možnost příspěvku na mateřskou školu a možnost umístění dětí do firemní školky
  • Možnost rekreace v městských rekreačních objektech (Kořenov, Lutová)
  • Stravenky v hodnotě 140 Kč, příspěvek zaměstnavatele je 120,- Kč
  • Adaptační plán
  • Lokalita –

    Říčany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Ubytování/příspěvek na ubytování
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na vzdělání
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4496572  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc