Specialista marketingu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nupaky
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí již 65 let na evropském trhu a je evropskou jedničkou v B2B zásilkovém obchodě s obalovými materiály, hledá vhodné kandidáty na pozici

Specialista/tka marketingu a komunikace pro CZ

Náplň práce:

  • Překlad a briefing českého produktového katalogu ve spolupráci s agenturou
  • Aktualizace a úprava dat v ERP systému
  • Analýza a kalkulace cen produktů, kontrola marže
  • Plánování prodejních akcí (web, katalog, telefon, chat, email, sociální sítě)
  • Koordinace PR a správa profilů na sociálních sítích ve spolupráci s agenturou
  • Podpora při úpravách e-shopových stránek, práce s produktovým portfoliem, aktualizace produktů a textová úprava popisu jednotlivých produktů na webové platformě
  • Optimalizace SEO textu

Požadavky:

  • Min. SŠ (ekonomika/marketing/komunikace)
  • Praxe 2 roky na obdobné pozici výhodou nikoliv podmínkou
  • Kreativní a aktivní přístup
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovní, francouzský a slovenský jazyk výhodou
  • Velmi dobré znalosti balíčku MS Office – především Excel, Power Point
  • Preciznost , zodpovědnost, smysl pro detail a dodržování termínů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti
  • Fixní mzdu + roční bonus
  • Firemní benefity (25 dní dovolené, sick days, příspěvek na stravování, Benefit/Multisport karta, teambuildingové akce, vzdělávací kurzy, 1x týdně zdravá snídaně)
  • Místo výkonu práce:

    Nupaky (Praha - Východ)

    / doprava ze stanice metra Roztyly zajištěna
  • Nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.