Výroba/Seřizovač/Programátor CNC strojů - příspěvek 60000 Kč

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Písek
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, stabilního a velkého hráče na světovém trhu, výrobce převodových skříní a dalších mechanických zařízení, hledáme kolegu či kolegyni na pozici

Výroba/Seřizovač/Programátor CNC strojů

Náplň práce:

  • Velice pestrá a zajímavá strojařina v čistém prostředí
  • Rádi Vás vše naučíme, stačí chuť a zájem
  • Od základních pozic ve výrobě až po Seřizovače/Programátora CNC strojů

Požadavky:

  • Vzdělání nerozhoduje (technická škola je dobrým předpokladem) - rádi přijmeme i absolventy
  • Důležitý je zájem a chuť o strojařskou práci, následně Vás vše rádi naučíme
  • Čím více toho budete na začátku umět, tím rychleji budete postupovat v rámci kariérního plánu a tím si i více vyděláte
  • Čtení výkresové dokumentace velkou výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní práci ve stabilní společnosti
  • Velmi dobré platové ohodnocení s jasně daným kariérním plánem NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 - 60 000 Kč
  • Příplatky zákonné a příplatky nad rámec za "více práci"
  • 25 dní dovolené
  • Zvýhodněné závodní stravování (oběd 27 Kč)
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na Penzijní pojištění
  • Flexi passy
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodiny
  • Nářadí i k soukromému užívání
  • Ideální pracovní doba: 2 směny 06–14 a 14–22 hod.
  • Místo výkonu práce:

    Protivín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Možnost si napracovat hodiny
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.