Číšník/Servírka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Říčany, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, gastronomické zařízení hledáme vhodné uchazeče na pozici Číšník/Servírka.

Náplň práce:

  • Obsluha hostů
  • Příprava a obsluha společenských akcí, svateb a večírků
  • Pokladní operace pomocí moderních technologií

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat na směnnost krátkého a dlouhého týdne
  • Praxi v oboru, která je vítána, ale není podmínkou
  • Profesionální a pozitivní přístup
  • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Pečlivost a důraz na čistotu a pořádek
  • Cizí jazyk výhodou

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na HPP
  • Pravidelnou přiznanou mzdu
  • Stravu a nápoje na pracovišti zdarma
  • Pracovní prostředí restaurace s moderním a příjemným interiérem
  • Firmou hrazený pracovní oděv a obuv
  • Možnost příspěvku na dopravu
  • Náborový příspěvek
  • Místo pracoviště: Říčany u Brna

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dopravu
Občerstvení na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Gastronomické zařízení

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4499087  Datum zveřejnění: 11.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc