Servisní technik pro ČR – severní Morava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Olomouc
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která prodává dřevoobráběcí stroje, jak pro malé truhlářské dílny, tak pro velké nábytkářské společnosti, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

  • Servis stroje přímo u zákazníka
  • Cestování za zákazníky z místa bydliště

Požadavky:

  • Odbornost elektrikář (slaboproud, elektronika), mechanik
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (čtení technické dokumentace + komunikace s výrobci)
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat po ČR a sem tam i do zahraničí
  • Reprezentativní a komunikativní typ
  • Samostatnost, iniciativa
  • Chuť učit se nové věci a rozvíjet se

Nabízíme:

  • Práce na HPP/ŽL (preference HPP)
  • Nadstandardní finanční ohodnocení od 30 – 70 000 Kč v závislosti na praxi a zkušenostech
  • Férový přístup
  • Jistý příjem a zázemí silné společnosti
  • Pravidelná firemní školení a také odborná školení u našich dodavatelů
  • Možnost seberealizace
  • Firemní vozidlo, mobilní telefon a notebook
  • Výborný pracovní kolektiv
  • Firemní akce (lyže, teambuilding…)
  • Místo výkonu práce:

    severní Morava (Olomoucko, Zlínsko)

  • Nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.