Obchodník pro mapové služby a API

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Michle, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním tvůrcem sofistikovaných navigačních map, distributorem online dat a tvůrcem inovativních mobilitních řešení, hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • jednání s klienty, vedení obchodního případu
  • vytváření dlouhodobě pozitivních vztahů se zákazníky
  • příprava nabídek, návrhů smluv, prezentací a dalších podkladů
  • příprava obchodního plánu, sledování stavu jednotlivých aktivních příležitostí
  • aktivní podpora prodeje a podněty pro zlepšení marketingu a PR
  • účast na oborových veletrzích a konferencích
  • poskytování zákaznické zpětné vazby z trhu pro další směrování vývoje produktů a služeb
  • up-sell a cross-sell aktivity
  • koordinace s backofficem, produkcí, produktovými a projektovými manažery na realizaci zakázek
  • podpora a monitoring spokojenosti zákazníků

Požadujeme:

  • minimálně dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, VŠ vzdělání je výhodou
  • prokazatelnou zkušenost s obchodní činností v segmentech B2B, B2G, B2BC nebo B2G2C
  • všeobecnou orientaci ve světě IT
  • zkušenost s vedením obchodních případů, vyjednáváním, přípravu a laděním smluvních podmínek
  • znalost MS Office
  • komunikaci v AJ (písmem i slovem)

Co dalšího by se Vám mohlo hodit:

  • zkušenost s přípravou nabídek do veřejných zakázek
  • předchozí zkušenosti s řízením obchodního týmu
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost práce v týmu
  • proaktivní přístup
  • přátelská povaha
  • zájem o oblast mobility, inteligentní dopravní systémy, navigaci, mapové služby a aplikace

Nabízíme:

  • možnost podílet se na budování nových prodejních konceptů pro inovativní produkty a služby
  • možnost uplatnit vlastní nápady a kreativitu
  • míru samostatnosti odpovídající vaším zkušenostem
  • atraktivní systém odměňování a bonusů
  • v případě prokázání schopností možnost koordinovat, nebo vést celý prodejní tým
  • v případě prokazatelných zkušeností a pracovního výkonu možnost postupu na pozici obchodního ředitele
  • nástup: možný ihned
  • místo výkonu práce:

    Praha 4 – Kačerov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4499697  Datum zveřejnění: 12.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.