Specialista pro technické projekty a nabídky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem a výrobou parních turbín a energetických zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Co bude náplní práce?

  • Hlavní inženýr projektu řídí a koordinuje inženýrské a projekční práce při zpracování technické části projektu.
  • Odpovídá za kompletnost a správnost celé technické části projektu, jako i za její předání v termínu dle smlouvy.
  • Spolupracuje s ostatními útvary společnosti, zákazníkem a dodavatelskými subjekty s cílem splnit technické požadavky projektu v čase a nákladech dle smlouvy.

Popis klíčových činností:

  • Řízení a koordinace inženýrských a projekčních prací při zpracování technické části projektu interně jako i v rámci spolupráce s externími dodavateli.
  • Spolupráce s ostatními útvary společnosti při získávání podkladů pro zpracování technické části projektu (Realizace, Obchod, Nákup, ….).
  • Zajišťování potřebného technicko - obchodního kontaktu se zákazníky ve spolupráci s manažerem projektu a ostatními členy projektového týmu.
  • Zodpovědnost za plnění technické části projektu dle požadavků zákazníka a platné smlouvy.
  • Vedení technických jednání se zákazníky a zajištění technické podpory během celé projekční fáze.

Co očekáváme?

  • Vzdělání VŠ strojní, zaměření na tepelnou energetiku.
  • Praxi 5 let v oboru výhodou.
  • Komunikativní znalost AJ podmínkou.
  • Znalost MS Office.
  • Ochotu cestovat (krátkodobé služební cesty převážně do zahraničí).
  • Organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce.

Co můžeme nabídnout?

  • Podepíšeš se pod produkty putující do celého světa.
  • Zajímavé finanční ohodnocení a široká škála benefitů k tomu.
  • Každý měsíc ti přispějeme 600 Kč do benefitního portálu nebo na životní pojištění.
  • Budeš mít 25 dnů na zasloužený odpočinek a 1 Sick day.
  • Každý měsíc ti pošleme 900 Kč na penzijní připojištění.
  • Další finanční i nefinanční benefity, které už se nám sem nevešly.
  • Místo výkonu práce:

    Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4499775  Datum zveřejnění: 12.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.