Obchodní zástupce pro dětská hřiště a sportoviště

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, předního výrobce herních a sportovních ploch s umělým povrchem v ČR, hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici

Obchodního zástupce.

Náplň práce:

  • Oslovování stávajících zákazníků v regionu (jižní, západní a severní Čechy) – seznam cca 500 kontaktů
  • Vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v přiděleném regionu
  • Komunikace a akvizice poptávek od stávajících klientů z regionu
  • Jednání se zákazníkem během procesu tvorby nabídky, její úpravy a korekce s cílem zasmluvnění zakázky a realizace
  • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
  • Spolu s designery se kreativně zapojovat do procesu vytváření konkrétních grafických návrhů nových ploch
  • Spolupodílení se na vymýšlení nových produktů, obchodních strategií a kampaní
  • Vedení databáze svých zákazníků a pravidelná aktualizace

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenost s prací obchodníka – komunikativnost, flexibilita, empatie, pečlivost
  • Výhodou zkušenosti s realizací jednoduchých stavebních nebo zahradních prací
  • Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat po svých regionech
  • Dobrá práce s PC (Excel, Word, Microsoft Office, web…)
  • Smysl pro zájmy a potřeby dětí v oblasti hry a aktivního pohybu
  • Výhodou kreativita a prostorová představivost pro umístění dětského hřiště nebo sportoviště
  • Samostatnost, odpovědnost a tah na branku

Nabízíme:

  • Plat 40 000 Kč + motivační provize z realizované zakázky
  • Možnost výdělku bez zastropování, kde si výši finančního ohodnocení sami ovlivňujete
  • Zázemí stabilní firmy, která je špičkou v oboru s atraktivním produktem
  • Práce na plný pracovní úvazek
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená 20+5dnů náhradního volna
  • Motivační systém, ve kterém se cení nejen sjednané nabídky, ale také aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet
  • Firemní vůz, notebook, telefon s připojením
  • Pravidelné vzdělávací semináře určené pro obchodní tým
  • Výbornou partu kolegů, kteří svou práci dělají rádi
  • Místo výkonu práce:

    Brandýs nad Labem, svěřený region jižní, západní a severní Čechy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Manažerský motivační program
Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Provize z prodeje
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.