Výrobní příprava staveb - inženýrské sítě

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Černošice E106, Černošice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se dlouhodobě specializuje na výstavbu inženýrských sítí, zejména vodovodů, kanalizací a dalších vodohospodářských staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Výrobní příprava staveb - inženýrské sítě.

Náplň práce:

  • Práce v teamu vedení stavby
  • Vytváření poptávek dodavatelům jednotlivých částí stavby a profesím
  • Technické a cenové jednání s dodavateli
  • Projednávání a uzavírání smluv s dodavateli
  • Jednání s vedením stavby, investorem, projektanty
  • Obstarávání potřebných podkladů
  • Zpracování nabídek dodavatelů a jejich vyhodnocování
  • Tvorba podkladů k odbytové fakturaci
  • Příprava rozpočtu v požadovaném formátu (zpravidla Excel, Kros plus, ceníky ÚRS)
  • Účast na KD stavby dle potřeby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavební obor výhodou)
  • Zkušenosti s kalkulacemi ceny a přípravou rozpočtů velkou výhodou
  • Zkušenosti s kalkulací pozemních a průmyslových staveb a TZB výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Excel), znalost některého z rozpočtových programů pro stavebnictví (Kros, RTS) výhodou
  • Svědomitý a pečlivý přístup
  • Samostatnost i schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní české stavební společnosti s 25- ti letým působením
  • Práce na plný, případně zkrácený úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Osobní přístup a kolegy, kteří ti pomohou růst
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Finanční ohodnocení na základě zkušeností a výkonů
  • 5 týdnů dovolené, bonusy, stravenky ve výši 180 Kč, občerstvení na pracovišti, firemní akce
  • Mobilní telefon, notebook i k soukromým účelům
  • Nástup možný dohodou
  • Po zapracování možnost práce z domova
  • Kanceláře:

    Černošice

    , oblast působnosti na stavbách

    Středočeský kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Možnost občasné práce z domova
Občerstvení na pracovišti
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.