Technická / projektová podpora v oblasti zabezpečení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hostivař, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na poskytování řešení v oblasti zabezpečení objektů a vozidel hledáme vhodné kandidáty na pozici

Technik / projektová podpora v oblasti zabezpečení objektů

Co Vás čeká:

  • poskytování technické podpory zákazníkům (přístupové a další systémy ochrany)
  • testování a nastavování produktů, kontrola jejich funkčnosti a technického stavu
  • participace na projektech
  • prezentace technologií zákazníkům a vedení školení

Co je k výkonu pozice potřeba:

  • elektrotechnické vzdělání a chuť pracovat se špičkovými systémy v oblasti zabezpečení objektů
  • Povědomí o oblasti zabezpečovacích technologií a zájem o neustálý rozvoj
  • znalosti o LAN/WAN
  • řidičský průkaz skupiny B
  • profesionální vystupování a prozákaznický přístup
  • cizí jazyky: angličtina B1

Co dostanete za dobře odvedenou práci:

  • Motivační platové podmínky (30–40 tis. Kč + kvartální odměny)
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • práci v kolektivu zkušených specialistů
  • firemní telefon, notebook
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • finanční odměny při pracovních a životních jubileích
  • firemní a teambuildingové akce
  • sleva na firemní produkty
  • refferal bonus
  • placené volno navíc
  • práci na HPP
  • Místo výkonu práce dle zvolené pobočky:

    Praha 15 - Hostivař, Brno – Přízřenice, Zlín

  • Možnosti nástupu ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.