Konstruktér měření a regulace kotlů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Kolín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je respektovaným evropským výrobcem a dodavatelem zařízení na výrobu tepla a elektrické energie, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Vaše náplň práce:

  • příprava podkladů pro vypracování nabídek kotlů v oblasti EMI a MaR
  • příprava podkladů v rámci Basic a Detail design (zejména seznam měření, spotřebičů, signálů, technologická schémata P&ID, C&C (příčina následek) + tvorba podkladu pro řízení kotlů, specifikace zařízení polní instrumentace, místního měření a analýz)
  • zpracování technické dokumentace a zajištění kompletních technických nabídek pro výběrové řízení
  • technická podpora a předávání podkladů v rámci divize kotlů
  • jednání s dodavateli a zákazníky, spolupráce s projektanty dalších profesí
  • účast na jednání, kontrolních dnech na stavbách a při uvádění technologie do provozu

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojní, elektro – automatizace výhodou
  • vyhláška 50/1978 Sb. / §6 - výhodou
  • znalost ACAD, případně Solid
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • schopnost samostatné práce
  • ŘP sk. B – občasná účast na stavbě
  • ochota cestovat do zahraničí při uvádění technologie do provozu (cca 1x/půl roku)

Výhodou pak bude:

  • znalost měření a regulace na energetických zařízeních
  • znalost projektování polní instrumentace a rozvaděčů do 1 000 V
  • znalost EPLAN

Nabízíme:

  • stabilní práci v neustále se rozvíjející společnosti založené již v roce 1991
  • práce na HPP - full-time, možnost i zkráceného úvazku
  • možnost profesního růstu (do budoucna možnost růstu až na pozici hlavního konstruktéra turbíny
  • jazykové kurzy hrazené společností, další odborná školení
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění (až 2 500 Kč/měsíc)
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Cafeterie
  • možnost občasné práce z domova (po domluvě se svým nadřízeným)
  • odměny při životních a pracovních jubileích
  • kanceláře: Kolín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.