Linux administrator

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Holešovice, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která pomáhá zákazníkům s provozem spolehlivých, výkonných a cenově dostupných cloudových i tradičních IT řešení, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Linux Administrator.

Náplň práce:

  • Práce s technologiemi - Virtualizace Proxmox/KVM, Kubernetes, MySQL/MariaDB, MongoDB, Redis, Nginx, ELK stack, Zabbix, Ansible
  • Pomoc zákazníkům datového centra 1000+ serverů
  • Analýza procesů a požadavků uživatelů
  • Identifikace potřeb a výběr vhodných technologií
  • Zajišťování bezpečnosti a ochrany dat, včetně zálohování
  • Navrhování technických řešení
  • Instalování hardware a uvádění do provozu
  • Technická údržba počítačových systémů a jiné výpočetní techniky
  • Monitoring a diagnostika provozu operačních systémů a počítačových sítí
  • Správa hypervizoru a virtuálních prostředí

Požadujeme:

  • Proaktivní komunikaci - analýza IT požadavků, identifikace problému
  • Samostatné řešení - okamžitá pomoc nebo Týmová spolupráce - předání na specialistu
  • Min. znalost Linuxu (čím vyšší, tím lépe)
  • Anglický jazyk (výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dokázat spolupracovat v týmu a přehledně vést dokumentaci

Nabízíme:

  • Možnost spolupráce na HPP, IČO
  • Možný nástup ihned
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Možnost Home Office, flexibilní pracovní doba
  • Budget na nákup elektroniky
  • Extra placená pohotovost
  • Správa prostředí pro zajímavé zákazníky jako např. ASEKOL, ALBATROS MEDIA, Knihy, Rohlík, Pilulka
  • lokalita pracoviště:

    Praha - Holešovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4503562  Datum zveřejnění: 18.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc