Servisní technik (mechatronik)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem plně elektrických vstřikovacích strojů hledáme vhodné kandidáty na pozici

Servisní technik (mechatronik).

Náplň práce:

  • instalace a zprovoznění nových vstřikovacích strojů
  • diagnostika poruch, samostatné provádění oprav vstřikovacích strojů a preventivní údržba zařízení u zákazníků po celé ČR
  • vedení a aktualizace plánů údržby i související dokumentace
  • navrhování nápravných opatření

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru elektromechanik / mechatronik
  • předchozí praxe v oblasti údržby vstřikovacích strojů vítána
  • orientaci ve výkresové dokumentaci a elektroschématech
  • vyhlášku 50
  • komunikativní znalost AJ
  • zkušenosti s programováním řídicích systémů
  • samostatnost, rozhodnost, technické myšlení
  • flexibilitu a spolehlivost
  • komunikativnost a znalost práce na PC
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • možnost servisu nejmodernějších strojů na trhu
  • zaškolení a plnou podporu při nástupu
  • služební automobil i pro soukromé účely, telefon, počítač, tablet, nářadí
  • po zapracování možnost čerpat sick-days
  • odborná školení a jazykové kurzy
  • stravenkový paušál
  • účast na veletrzích
  • možnost zaškolení v zahraničí
  • nástup možný ihned
  • mzdové ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč dle vzdělání a praxe
  • místo práce:

    Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays
Účast na zahraničních konferencích
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.