Obsluha a údržba tepelného hospodářství

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblastech jako jsou provozování technických zařízení, energetika, prodej tepla a realizace MaR, hledáme vhodné kandidáty pro rozšíření pracovního týmu do oblasti

Obsluha a údržba tepelného hospodářství.

OBSLUHA - TOPENÁŘ - ELEKTRIKÁŘ

Náplň práce:

  • Servis a údržba následujících zařízení – (kotle, tepelná čerpadla, objektové kotelny a výměníkové stanice, podlahová topení, řízené větrání s rekuperací, měřící a regulační systémy pro vytápění, regulační ventily pro řízení spotřeby tepla, ekvitermní regulace, vodoměry a měřiče tepla, stoupačky a ležaté rozvody topení, vody, plynu)

Požadujeme:

  • Elektro zkoušky - vyhlášku 50/1987
  • Technické povědomí
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost
  • Slušné vystupování a flexibilitu

OBSLUHA - TOPENÁŘ - SVÁŘEČ

  • Obsluha vytápění, ohřívače, výměníku a dalších technologií
  • Práce při opravách a údržbě tepelného hospodářství (výměna ventilů, těles, čištění filtrů, montáž měřidel atd)

Požadujeme:

  • Svářečský průkaz

Nabízíme:

  • Spolupráci na HPP
  • Pracovní dobu dle zařazení 7:00 – 15:30 nebo směny 12 h (dle volby kandidáta)
  • Mzdu dle zařazení od 30 000 Kč do 50 000 Kč
  • Možnost využít firemního ubytování na Praze 6
  • Zázemí společnosti

    Praha 6

  • Místo výkonu práce

    Praha

    + nejbližší okolí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování/příspěvek na ubytování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4504365  Datum zveřejnění: 19.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc