Windows Server Administrátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha hl.n., Wilsonova, Vinohrady, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní služby v oboru IT – prodej software a licenční poradenství, technická podpora a správa sítí, programování aplikací a vývoj webů, prodej a pronájem hardware nebo třeba počítačové kurzy, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Co používáme:

  • Windows Server/Client, Exchange, MS SQL, Sharepoint, Office 365, Mikrotik, GFI, Debian, Symantec, Azure, Fortigate, Eset, VMware, HP Proliant, Ubiquiti a spousty dalších technologií.

Není nutné, abys znal všechno uvedené, rádi Tě to naučíme. I my své znalosti rádi prohlubujeme. Budeš ale rozhodně potřebovat praxi v oblastech:

  • Windows Server, ActiveDirectory, GPO
  • Office365/Azure, Exchange OnPremise
  • Zkušenosti s intergací serverových služeb a jejich podporou

Co budeš mít na starost:

  • Účast na krátkodobých/střednědobých implementačních a rozvojových projektech
  • Péče o stávající zákazníky a existující infrastruktury
  • Nasazování zejména MS, ale i jiných technologií
  • Upgrade a migrace technologií
  • Údržba a rozvoj serverů na platformě Windows (instalace, migrace, patchování atp.)
  • Monitoring a následná optimalizace
  • Správa aplikačních serverů (např. IIS, WSUS)
  • Backup (BackupExec, Veeam).
  • Správa Active Directory a souvisejících služeb
  • Zodpovědnost za fyzické infrastruktury (server HW, SAN, storage)

Odměnou ti bude:

  • Práce na HPP nebo na ŽL
  • Mzdové ohodnocení 40 000 – 60 000 na HPP dle seniority
  • Další finanční odměny z realizovaných projektů
  • Práce na velmi zajímavých projektech pro různorodé klienty
  • Vysoká míra svobody, zakládáme si na volnosti a osobním přístupu a důvěře
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pracovní doba od pondělí do pátku (pracujeme z našich kanceláří, u zákazníků i z domova)
  • Možnost profesního i finančního růstu – bez toho to přece nejde
  • Nejsme kravaťáci – do práce si chodíme v čem se líbí nám
  • Hrajeme týmově, a proto si spolu rádi zajdeme na dobré pivo, zahrajeme Counter Strike nebo zmizíme na víkend do přírody
  • Kancelář na

    nám. Míru na Praze 2

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce
Možnost občasné práce z domova
Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4505980  Datum zveřejnění: 23.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc