Full Stack developer – Home Office

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobce působícího na trhu v oblasti esenciálních olejů a přírodních výrobků pro životní styl, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

  • Kompletní vývoj specifického e-commerce řešení
  • Vývoj internetového obchodu s unikátními zákaznickými funkcemi, jak pro koncového zákazníka, tak pro partnerské prodejce
  • Komunikace s ostatními členy týmu a poradenství v oblasti nastavení

Požadavky:

  • Očekáváme zkušenosti s OOP PHP a jeho frameworky (Lavarel / Symfony)
  • JavasSript frameworky (Next.js / React/Vue)
  • SQL databáze (MariaDB / MySQL)
  • REST API
  • GIT
  • Unit testing
  • Docker
  • Komunikativní angličtina

Nabízíme:

  • Práce výhledně formou Home Office
  • Motivující finanční ohodnocení fix + provize za práci na projektech
  • Spolupráce na HPP
  • Zázemí společnosti v

    Ostravě

    , není nutný dojezd do kanceláře, vše řešíme on-line
  • Místo výkonu práce v rámci

    ČR

    , dle vašeho bydliště

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.