Skladník - jednosměnný provoz - Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Slatina, Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O nás:

Bralo je společnost v oblasti výroby a distribuce nýtů a nýtovacích matic, která nabízí kompletní řešení pro různá odvětví průmyslu, automobilového průmyslu, strojírenství, stavebnictví nebo obnovitelných energií. Již od svého založení před více než třiceti lety společnost řídí dlouhodobý investiční program na podporu vlastních technických inovací, které v některých případech vedly ke skutečným převratům v technologiích trhacích nýtů a nýtovacích matic.

Aktuálně disponujeme výrobními závody na třech různých kontinentech, jsme přítomni v deseti zemích a náš personál čítá již více než 400 lidí z celého světa. Se zákazníky z více než šedesáti zemí je Bralo referenční značkou na trhu, kde operuje.

Skladník:

Náplň práce:

  • Pracovník na pozici skladník provádí hlavně příjem zboží na sklad a přípravu zboží na expedici ze skladu
  • Součástí této práce je:
  • Obsluha vysokozdvižného vozíku (VZV)
  • Použití našeho informačního systému a čtečky čárových kódů
  • Jednosměnný provoz; pracovní doba: 08:00-16:00

Co od Vás očekáváme:

  • Schopnost podílet se svým vstřícným a profesionálním přístupem na udržení dlouhodobě dobrého jména firmy u našich zákazníků
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Smysl pro pořádek a zodpovědnost
  • Dobrý zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Hlavní pracovní poměr. Možnost nástupu ihned.
  • Nástupní bonus: 30 000 (vyplacen takto: 50% po zkušební době, 50% po roce).
  • Mzda v rozmezí 27-30 000 podle zkušeností a po zkušebním období.
  • Slušné jednání, stabilní práce v malém přátelském kolektivu s nízkou fluktuaci
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 2x ‚sick days, příspěvek k důchodovému připojištění, stravné
  • Místo výkonu práce:

    Brno - Slatina

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.