Servisní technik - vhodné i pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Žižkov, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na návrh řešení a následnou realizaci služeb v oblasti záložních a obnovitelných zdrojů elektrické energie, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Servisního technika

Náplň práce:

  • Provádění kontrolní činnosti provozu fotovoltaických elektráren (FVE)
  • Údržba veškerých el. zařízení FVE (el. zařízení NN a VN)
  • Vymezení a odstranění provozních poruch FVE
  • Montážní práce

Požadavky:

  • Odborné vyučení v oboru elektro
  • Vyhlášku 50/78 Sb. §6 – výhodou na vysoké napětí
  • Praxe v oboru výhodou
  • ŘP sk. B
  • Znalost MS Office (Word, Excel)
  • Manuální zručnost
  • Ochota cestování po ČR
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů

Nabídka:

  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
  • Mobilní telefon, notebook
  • Automobil po zaučení i k soukromým účelům
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sickdays
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce a školení
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha/ČR
  • Zázemí společnosti –

    Praha 3 - Žižkov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4506179  Datum zveřejnění: 23.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc