Stavbyvedoucí - Středočeský kraj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rodinnou stavební společnost, která se zaměřuje na bytovou a rodinnou výstavbu a monolity, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Stavbyvedoucí

Co bude ve Vaší kompetenci?

  • Pečlivost a zodpovědnost za vedení dané stavby
  • Kontrola fakturace subdodavatelů
  • Kontrola výběru subdodavatelů dle HMG stavby
  • Odpovědnost za ekonomický výsledek dané stavby
  • Koordinace subdodavatelů na dané stavbě vč. KD
  • Odpovědnost za HMG stavby

Jaké byste měl/a mít zkušenosti?

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Zkušenost na obdobné pozici minimálně 3-5 roky (pozemní stavitelství)
  • MS Office – zejména Excel
  • Komunikativnost, pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Pracovní poměr na HPP na dobu určitou (s možností následného prodloužení)
  • Plat: 50 000 – 85 000 Kč
  • Odměny dle dosažených výsledků (roční prémie ve výši 20% ročního platu)
  • Zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, notebook, auto i pro soukromé účely)
  • Kanceláře: Praha – centrum
  • Místo výkonu práce:

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Bonusy/prémie
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.