Právník - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Michle, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, největšího evropského specialistu na právní ochranu, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Právník – Praha.

Náplň práce:

  • Aktivní vyřizování případů z různých oblastí práva (náhrada škody, pracovní právo, závazkové právo, sousedské právo atd.) – likvidace pojistných případů
  • Zpracovávaní právního stanoviska a jiných právních dokumentů
  • Poskytování právního servisu klientům po telefonu
  • Uplatňování nároků klientů u jiných subjektů
  • Jednání s externími právními zástupci

Požadujeme:

  • Ukončené magisterské studium na VŠ, obor právo
  • Znalost práce s výpočetní technikou (MS Office)
  • Velmi dobrou komunikativnost – věcná komunikace, asertivita
  • Být systematický, samostatný a pečlivý
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Uplatnění v prosperující a stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru
  • Zodpovědnou a zajímavou práci s možností seberealizace
  • Kvalitní systém vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Zaměstnanecké benefity a motivační programy, prémie závislé na výsledcích společnosti
  • Moderní pracovní prostředí v atraktivní lokalitě Prahy
  • Zaměstnanecké benefity: prémie, dovolená navíc, Sick days, firemní akce, příspěvek na doplňkové penzijní pojištění, stravenky, MultiSport, Flexi Passy, školení, sleva na firemní služby, a další benefity
  • Místo výkonu práce:

    Praha 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4508025  Datum zveřejnění: 25.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.