Asistent daňového poradce/účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Smíchov, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující daňové a organizační poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd, registraci zahraničních plátců a další, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Pracovní náplň:

  • Příprava podkladů pro daňová přiznání
  • Pomoc se závěrkami a přípravou jednodušších přiznání, kontrola účetnictví před zpracováním přiznání, příprava výkazů, naučí se výpočet daňových odpisů, opravných položek atd.
  • Komunikace s klienty, podpora klientů
  • Příprava smluv s klienty
  • Administrativní procesy spojené s asistencí DP
  • Postupně budeme předávat samostatné úkoly a bude získávat nové zkušenosti

Nabízíme:

  • Bonusy/prémie (po zapracování)
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby, práce z domu (po zkušební době)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenkový paušál
  • Flexi Card
  • Vzdělávací kurzy, školení, výuka jazyků
  • Penzijní připojištění, dle odpracovaných let
  • Příspěvek na MHD
  • Možnost zaškolení a uhrazení nákladů, souvisejících se zkouškou daňového poradce (Platí pro VŠ)
  • Práce na

    Praze 5

Požadujeme

  • SŠ či VŠ ekonomického směru
  • Základy účetnictví a orientace v daních výhodou
  • Schopnost vést rozhovor, porozumět textu a zformulovat mail v anglickém jazyce
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • Vysoká motivace zůstat u profese a učit se nové věci

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: PŘEDVÝBĚR.CZ konzultant
E-mail: poslat životopis