Junior Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která již 20 let úspěšně vyvíjí a spravuje rozsáhlé informační systémy pro finanční sektor, zejména poté pro správu investičních společností a fondů kolektivního investování, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Junior Developera.

Náplň práce:

  • Spolupráce se Senior Developer(em) při full-stack vývoji IS e-Folio: osvojení si technologií, architektury systému a interních/obecných best practices
  • Podílení se na týmovém vývoji informačního systému v programovacím jazyce Perl/ front-end vývoji v knihovně React (JavaScript)

Očekáváme:

  • Zkušenosti s JavaScript, jQuery, CSS a jakýmkoliv skriptovacím jazykem výhodou
  • Zkušenosti s PostgreSQL, základní znalost relačních databází je dostačující
  • Uživatelskou znalost operačních systému založených na platformě Linux
  • Chuť se učit, spolehlivost a pečlivost
  • Anglický jazyk pro práci s technickou dokumentací

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci a zázemí ryze české společnosti s dlouholetou tradicí a v neformálním kolektivu (dlouhodobě 10 členů týmu)
  • Plné zaškolení do programovacích jazyků a technologií
  • Odborný a profesní růst podporovaný společností
  • HPP, nástupní mzdu 40 000 Kč, po kompletním zapracování možnost navýšení
  • Po zapracování flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat z domova
  • 3 sick days
  • Peněžitý příspěvek na stravování
  • Technické vybavení dle Vaší potřeby/preference
  • Kanceláře:

    Brno – střed

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.