Projektant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Holešovice, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá návrhy kanceláří, bytů, domů i veřejných prostor, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Projektant

Náplň práce:

  • nejčastěji se jedná o práci s design-manuálem dané značky, jde o renovace a vestavby nových nájemních jednotek, ale také o samostatně stojící nové budovy např. drive through
  • projekce architektonicko-stavební části
  • koordinace ostatních profesí
  • zpracování projektové dokumentace (DSP a DPS)
  • zodpovědnost za svěřené projekty – čas a kvalita
  • jednání s klienty, projektovými manažery
  • inženýrská činnost
  • řešení dotazů a připomínek
  • práce v týmu, zadávání a kontrola dílčích úkolů spolupracovníkům
  • možnost vedení týmu

Požadujeme:

  • hledáme do projektového týmu stavebního inženýra, projektanta
  • praxe min 2 roky v obdobném projektování (viz náplň práce), zkušenosti s projektováním retailů a gastro provozů výhodou
  • schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu
  • znalost programů AutoCAD, SketchUp výhodou
  • nutná výborná znalost českého jazyka slovem i písmem
  • pasivní znalost anglického jazyka nutná, aktivní znalost výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • práce v ateliéru min 4 dny v týdnu / 1 den home office (dostupnost na telefonu a mailu)

Nabízíme:

  • zázemí prosperující společnosti
  • práci v příjemném mladém kolektivu v pěkném přízemním ateliéru v Praze 7
  • flexibilní pracovní dobu
  • 65–70 tis. měsíčně – podle výkonu a schopnosti vést tým a projekty; spolupráce na IČO
  • telefonní tarif
  • motivující systém bonusů
  • po roce placené volno 20 dnů ročně
  • placené školení pro rozvoj a vzdělání
  • projekce provozů a budov, které se staví, neprojektuje se „do šuplíku“
  • místo výkonu práce:

    Praha – Holešovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4512991  Datum zveřejnění: 2.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc