Specialista environmentální agendy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Krč, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci, hledáme vhodného kandidáta na zcela novou pozici

Specialista environmentální agendy.

Co u nás budete dělat?

  • Koordinovat implementaci elektromobility v organizaci
  • Koordinace projektu v rámci staveb dobíjecích stanic
  • Spolupracovat na návrhu a plánování Infrastruktury nabíjecích stanic na dálnicích a silnicích I. třídy
  • Koordinovat vybrané interní projekty v návaznosti na program „Zelená dohoda pro Evropu“
  • Spolupracovat se specialisty v oblasti telematických systémů a prediktivních systémů dopravy, podílet se na vyhodnocování efektivity projektů
  • Monitorovat legislativní požadavky ČR a EU v předmětných oblastech
  • Komunikace s ministerstvem dopravy

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření, environmentální obor výhodou
  • Zkušenost v dané oblasti či účast na projektu souvisejícím s tématikou
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (občasné zahraniční cesty)
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • ŘP – aktivní řidič
  • Výborné koordinační schopnosti
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti (účast na jednáních)
  • Trestní bezúhonnost
  • Samostatnost
  • Zájem o oblast s environmentální tématikou
  • Znalost obnovitelných zdrojů energie výhodou

Co Vám nabízíme:

  • Práci na HPP na dobu určitou (1 rok), následně možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • Zajímavou práci na nové pozici
  • 12. platová třída dle NV ČR č. 264/2022 Sb., kterým se mění NV 341/2017 ve znění pozdějších předpisů, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a související odborné praxe. K tomu nenárokové složky platu (osobní příplatek + motivační odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů).
  • Koordinace interních projektů např.: Rozvoj nízkoemisních druhů dopravy v organizaci, využívání alternativních zdrojů energie pro organizaci
  • Možnost učit se, vzdělávat se a odborně růst
  • Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, možnost 2 dny home office v měsíci, stravenkový paušál, výuka angličtiny na pracovišti, benefitní karta e-Benefity či příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, mobilní telefon, notebook, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže
  • Místo výkonu práce:

    Praha 4 – Krč

  • Nástup dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Firemní rekreační zařízení
Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.