Údržbář/Technik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kralupy nad Vltavou
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost poskytující profesionální servis pronájmu vratných bedýnek pro zeleninu, ovoce či masné výrobky, hledáme nového kolegu na pozici

Hledáme technicky založeného člověka s platnou vyhláškou č.50, který zabezpečí po technické stránce chod celého skladu včetně zajištění běhu mycí linky.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy, kteří jsou schopni pracovat samostatně.

Vaše náplň práce:

  • Zabezpečení preventivní a operativní údržby strojů, zařízení
  • Odpovědnost za technické revize
  • Poptávka a objednávka nových náhradních dílů a služeb s tím souvisejících
  • Dohled nad dodržováním bezpečnosti práce

Očekáváme:

  • Zkušenost s údržbou strojů, výrobních linek a výrobní haly velkou výhodou
  • Vyhláška č.50/§6 (též možnost mít §4 nebo §5 a získat praxi ve společnosti pro §6)
  • Praktickou znalost MS Office (Word, Excel)
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Schopnost číst v angličtině technickou dokumentaci
  • Výhodou je znalost úpravy vody, opravy čerpadel, svařování, hydrauliky a senzorové techniky, zkušenost s PLC a frekvenčními měniči
  • Samostatnost, fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • ŘP sk. B (aktivní řidič) a vlastní vozidlo pro dopravu do práce

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti, která se zasazuje za snižování emisí CO2 a redukci používání jednorázových obalů
  • Fajn atmosféru v prostředí menšího týmu
  • Práce na HPP
  • 12 000 Kč za rok v benefitním systému Cafeterie (sami si zvolíte, zda chcete příspěvek na sport, dovolenou, zdraví, vzdělávání nebo penzijní spoření)
  • 5 týdnů dovolené
  • 150 Kč stravenky za každých 8h v práci
  • Nadstandartní příplatky za práci přesčas a v noci
  • Příspěvek na dopravu
  • Odměnu za doporučení nového kolegy do týmu
  • Firemní party a akce
  • Výkon práce:

    Prologis Park Úžice (Kralupy nad Vltavou)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na dopravu
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.