Konzultant / Analytik – nepostradatelný partner zákazníka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Modřice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat se systémem, který můžete zákazníkovi „vyladit“ do posledního detailu?

Chcete různorodou práci v nekorporátním prostředí, kterou ocení zákazníci i kolegové?

Pro společnost, která vyvíjí a dodává již 30 let informační systémy a další aplikace pro přední české i zahraniční společnosti, hledáme kolegu na pozici Konzultant/Analytik.

Nedávno uvedli na trh zcela nový a netradiční systém, který se velmi líbí. Proto se rozrůstají!

Konzultant / Analytik – nepostradatelný partner zákazníka a člen týmu

Náplň práce:

  • budete komunikovat se zákazníkem
  • budete analyzovat požadavky zákazníků a navrhovat řešení
  • budete radit zákazníkům, jak systém používat
  • budete školit zákazníky
  • budete rozvíjet systém pomocí nástrojů systému a SQL
  • budete vytvářet tiskové výstupů
  • výsledkem Vaší práce bude zavedený systém u zákazníka, v neposlední řadě spokojení uživatelé a kolegové

Očekáváme:

  • znalosti na úrovni SŠ/VŠ vzdělání technického nebo stavebního zaměření
  • analytické myšlení
  • schopnost komunikovat se zákazníkem, zaškolit zákazníka v práci se systémem
  • základní znalost SQL nebo alespoň ochota se SQL učit
  • zkušenost se zaváděním (implementací) informačních systémů
  • základní znalost procesů stavebních a projektově řízených výrobních firem
  • znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme:

  • bude na Vás, kdy do práce přijdete – nabízíme flexibilní pracovní dobu
  • pracovat budete v pěkném prostředí s přátelským kolektivem
  • pokud budete mít zájem, umožníme Vám profesní růst
  • podpoříme Vás ve vzdělávání a získávání zkušeností
  • budeme se snažit, aby Vás práce bavila
  • každý je pro nás důležitý, a proto máme ke každému kolegovi individuální přístup
  • budete mít tolik samostatnosti, kolik budete chtít
  • příspěvek na stravné, telefon, multisport kartu, 25 dní dovolené a další benefity
  • Místo výkonu práce –

    Modřice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.