Servisní technik - chemik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu, prodej a aplikaci speciálních chemikálií pro úpravu technologických vod v průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:

  • Aplikační servis u zákazníků po celém obchodním teritoriu společnosti
    (ČR + SR) – 80%
  • Práce z home-office (servisní zprávy, vyhodnocování měřených dat) – 20%

Co od Vás očekáváme:

  • Ukončené VŠ vzdělání v chemickém oboru nebo adekvátní praxí
  • Praxe v průmyslu min. 2 roky
  • Řidičský průkaz sk. B s praxí (výpis z karty řidiče)
  • Znalost technického AJ na komunikační úrovni
  • Dobrá znalost práce s PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, internet)
  • Praktická laboratorní zručnost
  • Manuální zručnost
  • Bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)
  • Dobrý zdravotní stav bez omezení pro práci v nebezpečném prostředí
  • Časová flexibilita (cestování, proměnlivá pracovní doba)
  • Samostatnost i schopnost týmové práce, pracovní stabilita, komunikační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost

Co Vám nabízíme:

  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Různorodou práci v malém zkušeném týmu
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnost odborného růstu
  • Služební automobil (i k soukromým účelům)
  • Notebook, mobilní telefon
  • Dodatková dovolená
  • Zaměstnanecké výhody (sick days, příspěvek k penzijnímu spoření ad.)
  • Zázemí společnosti: Frýdlant nad Ostravicí

  • Působnost: celá ČR a SR

  • Nástup možný dle domluvy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Zdravotní volno/sickdays
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.