Řidič – může být bez praxe a ŘP sk. C

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Svitavy
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výkupem železného šrotu a barevných kovů, hledáme uchazeče, kteří chtějí pracovat na pozici

Řidič sk. C+E

Náplň práce:

  • Řízení a denní ošetřování vozidla
  • Kontrola jeho částí a dílů k zajištění bezpečného provozu
  • Běžné opravy na trati, případně též obsluha na vozidle namontovaných mechanizmů (hydraulická ruka, kontejner)
  • U nákladních vozidel účast na nakládce a vykládce přepravovaných nákladů, pokud to není z důvodu bezpečnosti provozu vyloučeno
  • Přejímání a předávání evidenčních a prvotních dokladů (vykazování výkonu vozidla a podávání podkladů pro náhrady cestovních výdajů)

Požadujeme:

  • 3 roky praxe na obdobné pozici – výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny C, E, N – výhodou
  • Znalost předpisů BOZP a PO – výhodou
  • Znalost QMS a EMS – výhodou
  • Znalost předpisů BOZP a PO
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • 25 dnů dovolené
  • Jednosměnný provoz
  • Benefity - stravenky, občerstvení na pracovišti, pracovní telefon, kompletní zaškolení, příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce –

    Svitavy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.