Produktový specialista kamerových systémů (CCTV)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost, která je pro své klienty spolehlivým partnerem v oblasti bezpečnostních technologií a napomáhá zvyšovat úrovně bezpečnosti osob a majetku, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici

Produktový specialista

Náplň práce:

  • Poskytovat technickou podporu k bezpečnostním kamerovým systémům a dalším svěřeným produktům
  • Komunikace se zahraničními partnery v angličtině (zejména e-mailová komunikace, občasná telefonická či osobní) v rámci technických konzultací, školení či zahraničních výstav
  • Poskytovat zákazníkům odborné konzultace, prezentace produktů a školení na svěřené produkty
  • Vytvářet technické nabídky a řešení pro zákazníky
  • Testovat techniku a připravovat technickou dokumentaci (manuály, datasheety)
  • Spravovat svěřené portfolio produktů (výběr, cenotvorba, skladová zásoba, analýza)
  • Spolupracovat s marketingem – příprava materiálů pro infomailing, psaní článků na web

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe v oboru elektro)
  • Orientaci v oblasti počítačových sítí a IT technologií obecně
  • Zkušenosti v oblasti bezpečnostních kamerových systémů nebo jiných slaboproudých technologií výhodou
  • Schopnost pochopit a ovládat technická zařízení a software
  • Základy s programováním a práce s mikropájkou či osciloskopem výhodou
  • Výhodou osvědčení dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (původně vyhláška 50/1978 Sb.)
  • Anglický jazyk alespoň pro e-mailovou komunikaci
  • ŘP sk. B – aktivní řidič (občasné cesty za zákazníky, školení)

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní firmě působící na trhu od roku 1995
  • Podporu od zkušených kolegů, zaškolení na firemní produkty samozřejmostí
  • Profesní růst a osobní růst, průběžné vzdělávání v oboru
  • Práci na HPP/IČO
  • Plat dle Vašich zkušeností (40 000 – 60 000 Kč)
  • 8 dní volna navíc
  • Stravné
  • Příspěvek na vzdělávání (cizí jazyky)
  • Multisport karta
  • Firemní a společenské akce
  • Dog friendly office
  • Kanceláře:

    Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená více než 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Dog-friendly office

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4524552  Datum zveřejnění: 21.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc