Sales and Leasing Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Letňany, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je realitní a majetkovou společností, působící v rámci regionu střední a východní Evropy, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Sales and Leasing Manager.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za prodej nového rezidenčního projektu a s tím související příprava nabídek, smluv, případná spolupráce s bankami při zajištění financování projektu pro klienty
  • pronajímaní komerčních nemovitostí a prostor stávajících i budoucích podnikatelských projektů
  • komunikace se stávajícími i potenciálními zákazníky (nájemci), akvizice nových nájemců ve spolupráci s externími společnostmi, vyjednávání nájemních podmínek (zpracování kalkulací a analýz rentability nemovitostí, stanovení výše nájemného, doby nájmu, úpravy prostor, nastavení případné slevy apod.) a vytvoření smluvní dokumentace ve spolupráci s právním oddělením
  • sledování trendů na trhu komerčních nemovitostí a rezidenčního trhu a aktivní vyhledávání nových příležitostí
  • pravidelné podávání zpráv vedení společnosti
  • úzká spolupráce s Facility managementem (možná vzájemná zastupitelnost)
  • spoluúčast na marketingových aktivitách společnosti, veletrzích
  • spolupráce s architekty při přípravě dalších developerských projektů

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství, architektura, interiérový design, finance/obchodní management nebo středoškolské vzdělání a licence ISO
  • znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího a anglický jazyk, min. C1
  • praxi ve správě nemovitostí, realitním makléřství, osvědčené zkušenosti s pronájmem nemovitostí a uzavíráním smluv pro maloobchodní, komerční/kancelářské a průmyslové nemovitosti, nejlépe v Praze a okolí
  • praxi v makléřské a realitní poradenské firmě (výhodou)
  • rezidenční zkušenosti nutností, komerční (výhodou)
  • základní orientaci v technických dokumentech
  • proklientský přístup, schopnost týmové spolupráce, uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Word)
  • silné komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti, inovativní myšlení

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení, fix + bonusová složka (dle individuální domluvy)
  • spolupodílení se na zajímavých projektech
  • notebook, telefon – i pro soukromé účely
  • vzdělávací kurzy (jazykové a odborné kurzy)
  • stravenkový paušál 100Kč/den, zdarma členství v Blue Orange (fitness a restaurace)
  • částečný HO, příspěvek na penzijní připojištění
  • místo pracoviště:

    Praha 18 – Letňany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Možnost občasné práce z domova
Notebook
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.