Servisní technik – laboratorní zařízení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost dodávající širokou škálu produktů a služeb v oblasti laboratorních zařízení a diagnostiky pro mikrobiologické, molekulárně-biologické, imunologické laboratoře, transfuzní služby a vědecko-výzkumná pracoviště, hledáme nového kolegu na pozici

Servisního technika

Hledáme kandidáta, který má pochopení pro zákazníky, je technicky zdatný (s orientací v programování, databází) a baví ho zjišťovat, jak věci fungují hi-tech přístroje jak po HW, tak po jejich SW stránce.

Vaše náplň práce:

  • Servis přístrojů v rámci regionu Moravy a pravidelné cestování za zákazníky
  • Neustále sebevzdělávání jak na centrále, tak i v zahraniční u dodavatelů (Německo)

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (elektro)
  • Vyhlášku 50, § 6
  • Znalosti elektroniky analogové i digitální
  • Dobrou znalost IT na databázové úrovni
  • Manuální zručnost pro mechanické opravy
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (technická dokumentace, práce se systémy, školení v zahraničí)
  • Cit pro komunikaci se zákazníkem
  • ŘP sk. B – aktivní řidič (práce u zákazníků v rámci svěřeného regionu)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Zajímavá a různorodá práce na hi-tech zařízeních
  • Práce na HPP/IČO
  • Nástupní plat 50 000 – 60 000 Kč (dle Vašich zkušeností), po kompletním zapracování možnost navýšení
  • Zaučení od zkušeného kolegy samozřejmostí, vzdělávání podporované společností (odborná školení)
  • Notebook, telefon, služební auto i k soukromým účelům
  • 13. plat
  • Kvartální odměny
  • 25 dní dovolené
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zázemí:

    Brno

    , servisy v rámci Moravy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Firemní akce
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Občerstvení na pracovišti
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.