Office manažer/ka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Žižkov, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, distributora stomatologických potřeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Office manažer/ka.

Náplň práce:

  • Zajištění a udržení reprezentativního stavu firemních prostor i vybavení (základní facility management, kontrola kvality úklidu, řešení zjištěných závad a nedostatků, správa klíčů a zabezpečovacího systému - kódy, revize, funkčnost, správa zeleně aj.)
  • Podpora top managementu společnosti při jednáních a na vybraných poradách (pomoc s přípravou cateringu, příprava zasedacích místností a prostor, úklid, podklady aj.)
  • Správa kalendáře jednatele společnosti, administrativní podpora managementu společnosti
  • Běžná administrativa související s pozicí (např. správa pošty a kalendářů, vedení dílčích evidencí, oběh dokumentů aj.)
  • Vyjednávání s dodavateli, dohled nad kvalitou a vyúčtováním dodaných služeb
  • Organizace firemních akcí – zabezpečení různých akcí pro jednotlivé týmy a celou firmu; příprava, správa a zpětná kontrola rozpočtů jednotlivých akcí; zabezpečování různých sportovních aktivit, správa kalendáře
  • Organizace služebních cest – zabezpečení letenek, jízdenek, cest. pojištění, ubytování, koordinace cest; komunikace se zaměstnanci a finančním oddělením
  • Správa vozového parku (servis, opravy, STK, CCS karty, přehled vozového parku, GPS jednotky, kniha jízd, řešení pojištění - pojistných událostí aj.)
  • Správa a řešení agendy BOZP a PO – vedení a aktualizace dokumentace, komunikace s bezpečnostním technikem, bezpečnostní audity
  • Zodpovědnost za pokladnu a platby za back office – koordinace dokladů a plateb spolu s finančním oddělením
  • Správa firemního vybavení (jednání s dodavateli, mobily, tablety atd.)
  • Zajištění HR agendy (tvorba pracovních smluv, nábory, docházka atd.)
  • Obsluha datové schránky
  • Zajištění a odpovědnost za hladký chod recepce
  • Zastupování recepce
  • Řešení ad hoc úkolů

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Výbornou znalost českého jazyka,
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost samostatného a logického uvažování
  • IT gramotnost a znalost kancelářských nástrojů
  • Časovou flexibilitu
  • Veselou mysl, příjemné a reprezentativní vystupování
  • Přirozenou potřebu pečovat a pomáhat

Nabízíme:

  • Prostor pro realizaci Vašich nápadů
  • Nekorporátní prostředí se značnou flexibilitou – prostředí bez zdlouhavých schvalovacích procesů s lokálním přizpůsobením dle potřeb
  • Motivační finanční ohodnocení, pravidelný výplatní termín
  • Uvolněnou a přátelskou neformální atmosféru
  • Podporu od zkušených parťáků
  • Zaškolení a systém dalšího vzdělávání
  • Benefity: stravenkový paušál, 25 dní dovolené, 2 dny sick day, Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění, možnost a podpora dalšího vzdělávání, příležitost pro osobní i profesní růst, slevy na výrobky, možnost občasné práce z domova, sleva na tarif, odměny a další
  • Možnost parkování na firemním parkovišti oceňují mnozí z nás
  • Volné víkendy a svátky
  • Firemní akce
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce:

    Praha 3 Žižkov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Mobilní telefon
Možnost si napracovat hodiny
Firemní akce
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4525447  Datum zveřejnění: 22.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.