Manažer sportovně relaxačního centra a hotelu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Letňany, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, relaxační centrum rodinného typu, které poskytuje unikátní služby svým klientům a členům centra, hledáme nového

Manažera

Náplň práce:

  • Zajištění efektivního řízení hotelu, restaurace a Health klubu/Sportovního centra s cílem maximalizovat finanční výkonnost a zároveň posílit spokojenost klientů (členů)
  • Rozvoj obchodních služeb v hotelu, restauraci/catering, klubu zdraví a sportovního centra
  • Dosažení cílů v oblasti nákladů a kvality v souladu s obchodními záměry a cíli
  • Spolupodílení se na přípravě samostatných marketingových strategií a plánů pro hotel, restauraci a klub zdraví a jejich vyhodnocování
  • Návrhy na úpravy obchodních plánů, které definují provozní cíle a cíle ziskovosti
  • Zajišťování přípravy a dodržování provozních směrnic, systémů a norem
  • Koordinace projektů podporující rozšiřování služeb, navrhování nabídky služeb a produktů, jejich aktualizace a rozšiřování
  • Udržování/zlepšování standardů kvality a image resortu
  • Odpovědnost za ochranu majetku
  • Zajištění souladu se všemi platnými zákony a předpisy
  • Řízení týmu spolupracovníků a komunikace s externími partnery

Požadavky:

  • Zkušenosti z podobného oboru (boutique hotel, Relax centrum rodinného typu)
  • Zkušenosti s vedením různých týmů (restaurace, kuchyně, fitness, kosmetické a zdravotní služby atd...)
  • Zdatný obchodník a znalost lokálního trhu v Praze (výhodou)
  • Velmi dobré obchodní dovednosti a obchodní zaměření, osobnost orientovaná na výsledky
  • Plynulá znalost ČJ a AJ, výborné komunikační schopnosti
  • Schopnost vést a zároveň koordinovat tým
  • Vysoké standardy osobního a profesionálního jednání
  • Zájem a schopnost získat nové dovednosti a know-how související se zdravím, sportem a wellness
  • Schopnost rozvíjet pevné pracovní vztahy s ostatními tím, že budete spravedliví, otevření, spolehliví a důslední
  • Inovativní, kreativní, vysoce motivovaný k vytvoření jedinečného nového resortu v Praze

Nabídka:

  • Zajímavé finanční ohodnocení, bonusová složka (dle individuální domluvy)
  • Možnost spolupráce na HPP, IČO
  • Vzdělávací kurzy (jazykové a odborné kurzy)
  • Částečný HO, příspěvek na penzijní připojištění
  • Zajištění stravy na pracovišti
  • Místo pracoviště:

    Praha 18 – Letňany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Možnost občasné práce z domova
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4525916  Datum zveřejnění: 23.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc