Sales Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Krč, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je globálním poskytovatelem telekomunikačních služeb se zaměřením na specializované segmenty mezinárodních hlasových služeb a SMS tranzitu, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Sales manager

Co můžeš očekávat?

  • Daily sales/account management se společnostmi po celém světě
  • Mezinárodní prostředí, rostoucí telco segment
  • Komunikace s různě velkými společnostmi (od největších operátorů Tier 1 po menší lokální poskytovatele)
  • Pravidelné cesty za účelem účasti na konferencích a setkání s klíčovými zákazníky po celém světě

Požadujeme:

  • Dobrá znalost AJ pro každodenní užívání
  • Obchodní zkušenosti jsou výhodou
  • Dobré komunikační dovednosti, kreativita
  • Nepotřebujeme žádné zvláštní zkušenosti v oblasti SMS, pokud budeš ambiciózní, naučíme Tě vše, co potřebuješ vědět
  • Tato pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče

Nabízíme:

  • Velmi zajímavý balíček odměn bez horního zastropování
  • Flexibilita menší firmy – můžete rychle růst a uplatnit své nápady
  • Potenciální spolupráce na dalších oblastech našich aktivit (služby hlasových operátorů a AI)
  • Jakékoli vybavení, které potřebuješ, benefity dle Tvého výběru
  • Full time pozice
  • Kancelář u stanice metra

    Budějovická, Praha 4

    (očekáváme, že budeš docházet alespoň pár dní v týdnu)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.