Vývojář SW pro MCU v C/C++

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti vývoje a výroby pro zákazníky z různých průmyslových odvětví jako jsou ultralehká letadla, plošinové systémy, telematika a další, ale také aktivně rozvíjí portfolio vlastních výrobků, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Vývojář SW pro MCU v C/C++.

Náplň práce:

  • programování MCU v C
  • používané typy MCU: PIC16, PIC18, ARM Cortex-M0, AVR
  • vývoj v IDE například MPLAB X pomocí toolchainu XC8, XC32
  • průběžné verzování zdrojáků ve verzovacím systému GIT
  • analýzy zadání a požadavků zákazníka na SW
  • analytické návrhy koncepce SW dle el. schémat a zadání
  • v SW bývají např.: sběrnice UART, SPI, I2C, RS485, CAN atd., čtení a ovládání GPIO, PWM řízení motorů, displeje (znakové, grafické)

Požadujeme:

  • zkušenosti s vývojem SW pro MCU v C/C++
  • tvůrčí myšlení, nebát se přijít s vlastním nápadem, myšlenkou, názorem
  • alespoň základní orientaci ve schématech a HW
  • alespoň pasivní AJ (čtení dokumentace MCU atd.)

Nabízíme:

  • kreativní a různorodou práci na zajímavých projektech, možnost rozvíjet dovednosti
  • příspěvek na stravování
  • Sodexo a Flexi Pass CARD
  • ovoce a káva na pracovišti zdarma
  • pružná pracovní doba, možnost homeoffice v případě potřeby
  • nástup možný od 01.03.2023
  • hrubá mzda 45 000 - 60 000 Kč
  • místo pracoviště:

    Uherské Hradiště

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.