Údržbář/ka elektrických zařízení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou chemickou firmu, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Údržbář/ka elektrických zařízení.

Vaší náplní práce bude:

  • údržba a servis elektrických zařízení NN
  • opravy elektrických zařízení výrobní technologie
  • odstraňování zjištěných poruch na zařízení
  • manipulace na zařízeních včetně úprav provozně technických parametrů
  • zacházení s technologickými zařízeními dle příslušných technických a technologických předpisů
  • kontrola a provádění záznamů o chodu zařízení a provedené údržbě
  • nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny

Požadujeme:

  • SOU, ÚSO obor elektro
  • praxe v oboru elektroúdržby výhodou
  • oprávnění min. NV 194/2022 Sb. § 6 (vyhl. 50/1978 Sb. § 6)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • perspektivní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní zvýhodněné stravování
  • věrnostní bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
  • zaměstnanecké SIM karty i pro rodinné příslušníky po půl roce trvání pracovního poměru
  • závodní rekreace
  • kafeterie 2000 Kč/rok
  • pracoviště

    v Ústí n. Labem

    v blízkosti MHD a vlakového nádraží

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní rekreační zařízení
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.