Strojní konstruktér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nučice, Praha - západ - Nučice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací a technologií pro povrchové úpravy, hledáme ambiciózního dynamického kolegu na pozici

Konstruktéra

Náplň práce:

  • Projektování a konstruování 2D/3D, vizualizace
  • Tvorba projektové a výrobní dokumentace, archivace
  • Zpracovávání kalkulací a technických částí nabídek
  • Tvorba technických popisů, příprava podkladů pro návody k obsluze
  • Odborná činnost (publikace, presentace, workshopy)
  • Odborná technická komunikace se zákazníkem a našimi partnery (občas i v anglickém jazyce)
  • Administrativa vykonávaných činností
  • Spolupráce na technické implementaci a realizaci projektů

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou v technickém oboru (elektro, průmyslová automatizace, údržba strojů a zařízení apod.)
  • Znalost CAD systému, praxi na pozici ve strojírenství
  • Proaktivní přístup, dobré komunikační schopnosti a slušné vystupování
  • Vstřícnost, ochotu a flexibilitu z hlediska cestování a času
  • Pečlivost, smysl pro pořádek a odpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Angličtina / němčina na komunikativní úrovni výhodou
  • Oblast působnosti: ČR, Evropa

Nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci v hlavním pracovním poměru
  • Možnost plánování vlastního pracovního režimu
  • Práci v unikátním Technologickém inovačním centru, u zákazníků, případně z domova se
  • zázemím firmy
  • Motivační systém
  • Mobilní telefon, notebook
  • Dovolená 5 týdnů
  • Školení, osobní rozvoj, firemní akce
  • Příjemné prostředí a přátelský kolektiv s profesionálním přístupem
  • Umístění společnosti:

    Praha 5 - Nučice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Manažerský motivační program
Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.