Projektový manažer/ Teamleader v call centru

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Vinařice, Kladno - Vinařice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, telemarketingovou agenturu zajišťující projekty v oblasti pasivního i aktivního telemarketingu, která patří k významným partnerům největších českých společností, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektový manažer/ Teamleader v call centru.

Náplň práce:

  • Vedení zaškolování nových operátorů
  • Náslechy a hodnocení hovorů – zpětná vazba
  • Školení obchodních dovedností
  • Školení komunikačních dovedností
  • Školení prodeje po telefonu
  • Tréninky, aktivní týmová spolupráce
  • Odpovědnost za výsledek, motivace prodejního týmu
  • Reporting, analýzy výsledků

Požadujeme:

  • Praxi v call centru minimálně 1 rok podmínkou
  • Praxi na projektech Telco a energetiky výhodou
  • Praxi v outbound projektech výhodou
  • Analytické myšlení
  • MS Office – Word, Excel na uživatelské úrovni
  • Pozitivní myšlení
  • Pečlivost, odpovědnost, svědomitost
  • Komunikační dovednosti
  • Iniciativní přístup, orientaci na výsledek
  • Obchodní dovednosti, týmový hráč

Nabízíme:

  • Práci na HPP – plný úvazek
  • Přátelský kolektiv a zázemí stabilní firmy s několika prosperujícími pobočkami
  • Motivační platové ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Pracovní doba PO – PÁ – 2 varianty: 7:30 – 16:00/10:00 – 18:15
  • Školení hrazené zaměstnavatelem v sídle pobočky
  • Zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • Nástup možná ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce - Vinařice u Kladna

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.