Skladník – jednosměnný provoz – Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Slatina, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který zajišťuje velkoobchodní prodej prvků pro výstavbu koaxiálních, metalických i optických datových sítí, hledáme nového kolegu na pozici

Skladník.

Vaše náplň práce:

  • vychystávání zboží dle objednávek zákazníka
  • komunikace s přepravními společnostmi a zajištění expedice
  • v případě potřeby zavezení zboží přímo k zákazníkovi po Brně a blízkém okolí
  • komunikace a případné technické poradenství zákazníkům při osobní návštěvě skladu
  • občasná práce s interním systémem
  • práce v jednosměnném provozu (po – pá 8:00 – 16:30h)

Očekáváme:

  • předchozí zkušenosti na pozici skladník
  • zkušenosti v oblasti elektro či jiného technického zaměření velkou výhodou
  • oprávnění k VZV nebo ochotu si oprávnění dodělat
  • dobrá fyzická kondice
  • schopnost pracovat v menším týmu lidí (cca 10 lidí na pracovišti)
  • spolehlivost, loajalita
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • práci na HPP ve stabilní společnosti, která na českém trhu působí již více než 25 let
  • pomoc při zapracování od zkušených kolegů samozřejmostí
  • možnost dodělat si oprávnění k VZV podporované společností
  • plat dle Vašich zkušeností, po zapracování možnost navýšení
  • 13. plat, prémie za nadstandardní výkony
  • stravenky ve výši 120 Kč
  • sick days
  • práci v jednosměnném provozu, po – pá 8:00 – 16:30h
  • firemní akce
  • sklad: Brno – Slatina (bezproblémové parkování, dobrá dostupnost i MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
13. plat
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4530729  Datum zveřejnění: 2.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.