Demand Planner

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Vinohrady, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou belgickou společnost Lotus Bakeries CZ, která je dovozcem vysoce kvalitních a jedinečných FMCG výrobků, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Demand planner.

Náplň práce:

  • Poskytování odhadů poptávky na úrovni jednotlivých výrobků a zákazníků dle situace na trhu
  • Odpovědnost za řízení plánu poptávky pomocí nástroje IBP a dalších systémů
  • Analýza dat, optimalizace stavu zásob ve skladu
  • Tvorba krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých plánů poptávky podle zákazníků
  • Identifikace rizik, které by mohly mít vliv na budoucí plán prognózy a poptávky, úzká spolupráce s prodejním a logistickým oddělením
  • Analýza dat a uvádění nových produktů a práce na marketingových akcích
  • Práce v programu SAP – objednávky, doplňování zásob a spolupráce s týmy v Belgii
  • Sledování změn ve výrobě a dodávkách a následné vyhodnocování dopadu na plánované
  • Spolupráce s týmem zákaznického servisu a zajištění plynulého toku zásob pro ČR i SR dle plánu
  • Příprava a vedení porad s prodejním týmem a vedoucím plánování v Belgii
  • Spolupráce s logistickými a prodejními týmy a zajištění zlepšování procesu poptávky
  • Spolupráce s týmem při přípravě důležitých externích schůzek s odběrateli
  • V případě potřeby zástup za asistenta prodeje a koordinátora logistiky
  • Reportování Country Managerovi

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – Magisterský titul, případně ekvivalent dle praxe
  • Praxe minimálně 2-3 roky na obdobné pozici
  • Důkladná znalost procesu plánování/prognózování poptávky
  • Zkušenost s používáním plánovacího nástroje IBP velkou výhodou
  • Zkušenosti v oblasti výroby potravin FMCG / logistického prostředí
  • Znalost programu SAP, MS Office – zejména Excel
  • Schopnost pracovat samostatně a v rámci různých oddělení týmu
  • Znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Práci pro rychle rostoucí mezinárodní firmu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky v hodnotě 180 Kč
  • Možnost pracovat z domova až 2 dny v týdnu
  • Velmi příjemné pracovní prostředí i tým
  • Vynikající dopravní dostupnost (u metra A, Náměstí Míru)
  • Místo výkonu práce

    Praha 2 – Vinohrady

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám přes tlačítko níže Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4530995  Datum zveřejnění: 2.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc