Správce a vývojář bezpečnostních nástrojů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Dejvice, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje a rozvíjí národní e-infrastrukturu pro vědu, výzkum a vzdělávání zahrnující počítačovou síť, výpočetní gridy a datová úložiště, hledáme vhodné kandidáty do oddělení bezpečnosti na pozici

Náplň práce:

  • Správa a vývoj nástrojů pro podporu činností SOC (security operation center) v oblasti log managementu a návazně SIEM
  • Zajištění a analýza bezpečnostních dat – správa a vývoj logovacího serveru, detekce zranitelnosti
  • Spolupráce s analytiky SOC a dalšími členy bezpečnostního týmu

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • Orientaci v IT technologiích – síťové protokoly, koncepty technologie virtuálních strojů, operační systémy (Microsoft Server a variantu LINUX)
  • Zkušenost s Log managementem
  • Znalost, jak spravovat operační systém
  • Základy programování nebo alespoň skriptování
  • Znalost anglického jazyka
  • Chuť učit se novým věcem

Co Vám nabízíme:

  • Práci, která má reálný dopad, možnost uplatnění a osobního růstu
  • Práci, která dává smysl a pomáhá rozvoji akademické a vědecké komunity v ČR
  • Práci v zajímavém oboru s moderními technologiemi na úrovni „state-of-the-art“
  • 5 týdnů dovolené + 5 placených volných dnů navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost práce z domova
  • Dotovaná karta Multisport
  • Cafeterie 20 000 bodů ročně
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce:

    Praha 6 – Dejvice

    – v blízkosti metra v nové administrativní budově

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.