Operátor CNC obráběcích strojů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost zaměřenou na výrobu precizních a vysoce komplikovaných nástrojů a dílců, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Operátor CNC obráběcích strojů.

Náplň práce:

  • obsluha a seřizování CNC brusek a CNC obráběcích strojů v čisté a klimatizované místnosti
  • tvorba programů na CNC strojích, odladění nových technologií
  • výroba přesných dílců v rozměrových tolerancích 0,003 mm

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání v učebním oboru obrábění kovů, brusič nebo mechanik a seřizovač CNC
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • manuální zručnost, loajalitu, samostatnost
  • cit pro přesnou práci

Výhodou bude:

  • znalost řídících systémů CNC brousících strojů a CNC obráběcích strojů a jejich programování

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zázemí ryze české, prosperující rodinné firmy, která je na trhu od r. 2002
  • přátelský kolektiv profesionálů v oboru
  • práci se zakázkami špičkových světových firem
  • práci v příjemném klimatizovaném a čistém prostředí
  • možnost profesního růstu
  • možnost práce na moderních strojích výrobců Mazak a Studer
  • odměny za vývoj technologií a zlepšovací návrhy
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • možnost přesčasových hodin
  • výbornou dopravní dostupnost, 10 minut od hlavního nádraží
  • stravování v objektu, stravenky
  • dovolenou navíc
  • další firemní benefity (odměna za odpracované roky, životní jubilea, společenské a sportovní akce a další)
  • stabilitu rodinné firmy prosperující od roku 2002 na českém trhu
  • náborový příspěvek až 20 000 Kč
  • další příspěvky za doporučení nového kolegy
  • místo výkonu práce:

    Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.