Referent obchodu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Ruzyně, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby pozemního odbavování letadel, nákladu, cestování a letového cateringu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Referent obchodu

Jaká práce by Vás čekala?

  • spoluúčast a příprava podkladů na jednání o poskytování cateringových služeb leteckým společnostem
  • organizace a příprava prezentací jídel a služeb pro letecké společnosti
  • tvorba nakládacích schémat a podkladů pro nakládání cateringu na paluby letadel pro provozní složky společnosti.
  • spolupráce a zodpovědnost za zajištění cateringových služeb pro letecké přepravce na Letišti Václava Havla v Praze
  • zpracovávání nabídek pro obchodní partnery
  • zodpovědnost za správu portfolia klientů

Ve Vašem CV bychom rádi našli a jaké dovednosti byste měli ovládat:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem (schopnost sebevědomě a reprezentativně se domluvit se zahraničním klientem)
  • výbornou znalost MS Office (Excel, PowerPoint) – denní využití
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, cílevědomost, flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • předpokládá se zájem o letectví a chod leteckého průmyslu

Výhodou, nikoliv podmínkou, pro Vás může být:

  • zkušenost s péčí o zákazníka
  • zkušenost s kalkulacemi jídel, sestavováním menu
  • zkušenost z oblasti dopravního letectví a palubních služeb
  • zkušenosti z gastronomie

Nabízíme:

  • počáteční zaškolení
  • samostatnou práci v přátelském kolektivu
  • služební telefon, notebook
  • smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou – preferujeme dlouhodobou spolupráci
  • pravidelnou pracovní dobu pondělí až pátek
  • stravenkový paušál v maximální výši stanovené zákonem
  • odpovídající mzdové ohodnocení a benefity
  • zodpovědnou a zajímavou práci v prostředí Letiště Václava Havla

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4535190  Datum zveřejnění: 9.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.