Obchodně technický specialista - Chomutov

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Chomutov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou, projektováním a servisem elektrotechnologií pro průmysl (stavebnictví, strojírenství apod.), energetiku (tepelné, vodní a větrné elektrárny, bioplyn a biomasa, teplárny, fotovoltaika) těžbu (povrchové doly, kamenolomy, štěrkovny, pískovna), hledáme nového kolegu na obchodně technickou pozici.

Vaše náplň práce:

  • Vyřizování poptávek zákazníků
  • Zpracování nabídky po technické a ekonomické (nacenění) stránce
  • Koordinace projektu a komunikace se zákazníky
  • Práce s technickou dokumentací, sledování průběžného ekonomického stavu zakázky
  • Agenda související se změnami v projektu (rekalkulace)
  • Spolupráce s techniky/projektanty v oblasti technické stránky projektu
  • Občasné pracovní cesty za zákazníky (především v rámci Ústeckého kraje)

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru (nejlépe elektro)
  • Praxe v oblasti elektro, ideálně pak i s přípravou výroby v rámci kalkulací a rozpočtů
  • Anglický jazyk výhodou (pro čtení technické dokumentace)
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel, práce v interním systému)
  • Schopnost se orientovat v technických výkresech
  • ŘP sk. B (pro případné pracovní cesty)
  • Prozákaznický přístup a schopnost pochopit potřeby zákazníka

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
  • HPP, plný úvazek
  • Vzdělávání podporované ze strany společnosti (odborná školení)
  • Možnost kariérního růstu na pozici vedoucího prodejního oddělení
  • Nástupní plat 40 000 – 55 000 Kč, po zapracování možnost navýšení
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvek na dětské tábory
  • Pracovní doba 7:00 – 15:30h, případně možnost individuální domluvy
  • 25 dní dovolené
  • Kanceláře: Chomutov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Individuální rozvržení pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.