Servisní technik ČR SR HU

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním světovým výrobcem vysoce výkonných vláknových laserů a zesilovačů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik ČR, SR, HU.

Náplň práce:

  • Instalace nových laserů a uvedení je do provozu přímo u našich zákazníků
  • Poskytování odborných školení našim zákazníkům
  • Řešení technických překážek a problémů na místě u našich zákazníků s pomocí kolegů ze zahraničí
  • Vyřizování požadavků/dotazů zákazníků na servisní hotline

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ Vzdělání v oblasti elektroniky, elektrotechniky, mechatroniky nebo podobném oboru
  • Vyhlášku 50, § 5/6, dnes už NV 194/2022 Sb.
  • Praxi na pozici servisního technika nebo zkušenost ze zákaznického servisu v podobném oboru
  • Řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič
  • Zájem o elektroniku a analogové a digitální technologie
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni – komunikace se zákazníky, školení v zahraničí
  • Znalost českého nebo slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Časovou flexibilitu – ochotu cestovat po České republice, Slovensku a Maďarsku (do budoucna další země RU, BGR)
  • Bydliště ideálně v Jihomoravském, Zlínském, Olomouckém nebo Moravskoslezském kraji
  • Týmovost a velmi dobré organizační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na HPP
  • Zázemí silné mezinárodní a intenzivně rostoucí společnosti
  • Práci s nejnovějšími technologiemi v hi-tech oboru
  • Nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající práci s hi-tech technologiemi
  • Roční bonus, 13. plat
  • Možnost profesního růstu
  • Vzdělávání, kurzy a školení pro Váš další rozvoj
  • Aktivní využití angličtiny každodenní bázi
  • Služební automobil k soukromým účelům
  • Možnost práce z domova
  • Příspěvek na dovolenou
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: ČR, SR, HU
  • Kanceláře společnosti: Praha 4 – Modřany
  • Nástup možný ihned

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dovolenou
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
13. plat
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4538551  Datum zveřejnění: 14.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc