Dělník do potravinářského provozu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobce a dodavatele potravinářských surovin pro pekařskou výrobu, hledáme nového kolegy na pozici Dělník do potravinářského provozu.

Náplň práce:

  • Manipulace, vážení a příprava surovin pro výrobu kvasů
  • Obsluha automatických strojů při míchání a dávkování
  • Manipulace s břemeny
  • Balení hotových výrobků
  • Práce v jednosměnném provozu (6:00 – 14:30h)

Očekáváme:

  • Výuční list
  • Zkušenosti s dělnickou profesí
  • Průkaz VZV výhodou, nikoliv podmínkou
  • Čistý výpis z rejstříku trestů
  • Manuální zručnost, aktivní přístup k práci
  • Fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práce na HPP
  • Pomoc při zapracování od zkušených kolegů
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na brýle, očkování
  • Flexi pasy
  • Místo výkonu práce: Stará Boleslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.